Про журнал

Галузь та проблематика

Аналіз розвитку енергетики та сучасних методів енергозбереження. Розглядаються питання та проблеми сучасної енергетики, енерготехнології енергоємних галузей промисловості; нетрадиційної енергетики, ресурсозбереження; питання моделювання процесів промислового обладнання, процеси та обладнання різноманітних галузей промисловості (хімічної, харчової, комунальної енергетики, медичного обладнання тощо); питання автоматизованих систем управління та обробки інформації, тепло- та масообмінні процеси та обладнання спеціальної техніки; питання та проблеми електроенергетики та енергетичного менеджменту. Значна увага приділяється проблематиці охорони довкілля та перспективам конверсії промислових та побутових відходів.

Процес рецензування

Статті надаються до редакційної колегії журналу з зовнішньою рецензією. Далі додатково рецензуються беспосередньо членами редакційної колегії.

Політика відкритого доступу

Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу.

Історія журналу

Журнал «Інтегровані технології та енергозбереження» (Intehrovani Tekhnolohii ta Enerhozberezhennya) включено до бази даних Ulrich’s Periodicals Directory.

До редакційної колегії входять: 21 доктор технічних наук, 1 член-кор. НАН України та 2 кандидата технічний наук. Серед них 11 – штатні працівники університету.

Склад редакційної колегії:

Головний редактор

Л. Л. Товажнянський, член-кор. НАН України

Технічний редактор

К. О. Горбунов, канд. техн. наук, доц., професор НТУ "ХПІ"

ЧЛЕНИ РЕДКОЛЕГІЇ:

О. П. Арсеньєва, д-р техн. наук, професор, професор НТУ "ХПІ".

В. Є. Ведь, д-р техн. наук, професор, зав.каф. ІТПА НТУ "ХПІ"

П. О. Некрасов, д-р техн. наук, професор, зав.каф. ТЖПБ НТУ "ХПІ"

П. О. Качанов, д-р техн. наук, професор,зав.каф. АУТС НТУ "ХПІ"

Г. Л. Хавін, д-р техн. наук, професор, професор НТУ "ХПІ"

А. М. Ганжа, д-р техн. наук, професор, зав.каф. ТЕТ НТУ "ХПІ"

Ю. Б. Данилов, д-р техн. наук, професор, професор НТУ "ХПІ".

О. Б. Аніпко, д-р техн. наук, професор, Харківський національний університет Повітряних сил

В. А. Маляренко, д-р техн. наук, професор, професор каф. СЕЕМ  ХНУМГ

П. О. Капустенко, канд.техн. наук, професор, акад. Академії будівництва України

Ференс Фридлер, PhD,professor, Католічний університет, Будапешт, Угорщина